Titles you rated
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Yeon GaesomunRated ★ 5.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0