Movies
Ratings
254
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5