Series
Ratings
15
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5