Movies
Ratings
413 Fantastic FourRated ★ 3.0 Fantastic FourRated ★ 3.0
 May 18Rated ★ 3.5 May 18Rated ★ 3.5
 The Bourne LegacyRated ★ 4.5 The Bourne LegacyRated ★ 4.5
 The Lion KingRated ★ 3.0 The Lion KingRated ★ 3.0
 The WhistleblowerRated ★ 4.5 The WhistleblowerRated ★ 4.5
 Runway CopRated ★ 2.5 Runway CopRated ★ 2.5
 Venus TalkRated ★ 2.5 Venus TalkRated ★ 2.5
 Hello GhostRated ★ 3.5 Hello GhostRated ★ 3.5
 Furious 7Rated ★ 4.0 Furious 7Rated ★ 4.0
 The PiratesRated ★ 3.5 The PiratesRated ★ 3.5
 TwentyRated ★ 2.5 TwentyRated ★ 2.5
 Men in Black 3Rated ★ 3.0 Men in Black 3Rated ★ 3.0
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 0.5 Mad Max: Fury RoadRated ★ 0.5
 Oh BrothersRated ★ 2.5 Oh BrothersRated ★ 2.5
 GamerRated ★ 2.5 GamerRated ★ 2.5
 The President's BarberRated ★ 2.5 The President's BarberRated ★ 2.5
 HoneyRated ★ 2.5 HoneyRated ★ 2.5
 To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.0 To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.0
 71: Into the FireRated ★ 2.5 71: Into the FireRated ★ 2.5
 The Guard PostRated ★ 1.5 The Guard PostRated ★ 1.5