Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0