Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5- HeroRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0