Series
Ratings
894
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 2.5- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
SignalRated ★ 2.5
BG: Personal BodyguardRated ★ 3.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 3.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 2.0
The GiftedRated ★ 2.5
A Korean OdysseyRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0