Titles you rated
FuryRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0