Movies
Ratings
1094
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 2.5
DropRated ★ 3.5
Role PlayRated ★ 2.5
Big DealRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 4.0
Clear and Present DangerRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 2.0
NobodyRated ★ 3.5
Heads of StateRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.5
Another Simple FavorRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5