Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Trap of YouthRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
The RookieRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.0
AemaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5