Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0