Movies
Ratings
668
As Good As It GetsRated ★ 4.0
MidnightRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
FreaksRated ★ 3.5
The Darkest MindsRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
The 8th NightRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Prisoners of the SkyRated ★ 3.0