Series
Ratings
48
Kill la KillRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
ManiacRated ★ 2.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Everything Sucks!Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 2.5