Titles you rated
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Busted! Season 3Rated ★ 2.5
Busted! Season 2Rated ★ 2.0
Busted! Season 1Rated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 1.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 3.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0