Movies
Ratings
100
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Forbidden QuestRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 4.0