Series
Ratings
24- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5