Titles you rated
28 Days LaterRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.5