Movies
Ratings
1033
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
RavenousRated ★ 2.5
The Haunting in ConnecticutRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
AfireRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.5
The InerasableRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
InsideRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0