Series
Ratings
152- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Gen V Season 2Rated ★ 4.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5
Invincible Season 2Rated ★ 4.5
Invincible Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5