Titles you rated
Alice in EarnestlandRated ★ 0.5
Tokyo FamilyRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
AdventurelandRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0- 파티51Rated ★ 4.0
TekkonkinkreetRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.0
The RocketeerRated ★ 3.0
TaxidermiaRated ★ 2.5
George of the JungleRated ★ 2.5
LiesRated ★ 1.5- Bad MovieRated ★ 3.0
Monkey TroubleRated ★ 3.0
Jam Docu GangJeongRated ★ 2.5
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 2.5
Little Shop of HorrorsRated ★ 3.5- Dr. Wai in the Scriptures with No WordsRated ★ 2.0