Titles you rated
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0