Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Heartbreak High Season 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5