Movies
Ratings
354
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 4.5
BurrowRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 0.5
SpyRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 4.0
Water LiliesRated ★ 1.5
SicarioRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 4.0
ColoniaRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5