Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Dumplin'Rated ★ 2.5- After MidnightRated ★ 4.0
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0- SAVERated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
Your LetterRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Bad Sleep WellRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5