Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
You Are My SpringRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 4.0