Movies
Ratings
50
LeonRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5