Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
The Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Riding a Wave with YouRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
PadakRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0