Titles you rated
My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
KodochaRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
One the WomanRated ★ 4.0