Titles you rated
The ThroneRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
The KingRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The MimicRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 4.5