Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0