Series
Ratings
146
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
BITCH X RICH 2Rated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5- 하트페어링Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Kirio FanclubRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 2.5
Double Cheat: Itsuwari no KeikanRated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Takasugisankano ObentoRated ★ 3.0
My Strawberry FilmRated ★ 2.5- Kodoku no Gourmet 2024 Oomisoka SpecialRated ★ 3.0
Cinderella ComplexRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Subscription AdulteryRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- 코미디 리벤지Rated ★ 2.5
- Good PartnerRated ★ 3.0
EveRated ★ 2.5