Movies
Ratings
25
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
MinionsRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0