Movies
Ratings
102
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5