Movies
Ratings
416
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
SecretaryRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0