Movies
Ratings
239
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Fallen LeavesRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 1.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Plan 75Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5