Movies
Ratings
34
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0