Series
Ratings
26
High KickRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0