Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
His Man Season 3Rated ★ 0.5
His Man Season 2Rated ★ 3.5
His Man Season 1Rated ★ 1.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 1.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
My Husband's WomanRated ★ 2.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 0.5