Series
Ratings
25
Let's EatRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 1.0
RememberRated ★ 0.5
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 0.5
SherlockRated ★ 5.0