Movies
Ratings
627
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5