Series
Ratings
39
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0