Titles you rated
H.I.TRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- MR. BRAINRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0- プライドRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
HERO2014Rated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
HERORated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5