Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 2.0- SkinsRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 0.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.5