Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0