Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5