Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0