Movies
Ratings
20
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0