Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0