Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
IRISRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0