Series
Ratings
229
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 1.5
Harry & MeghanRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 2.0